"Szkło Kontaktowe" nadawane jest od 2005 roku, to pionierski program, w którym zdecydowano się oddać głos widzom, bez cenzury za pośrednictwem połączenia telefonicznego. Podczas programu można też czytać SMSy nadsyłane przez widzów, redakcja czerpie inspirację oraz materiały z korespondencji mailowej. Program stworzyły osobowości ze świata dziennikarstwa, kabaretu i kultury. Ta niespotykana i oryginalna formuła pozwala na łączenie komentarzy publicystycznych o zabarwieniu satyrycznym i jest wzbogacona o głos widzów. (http://www.tvn24.pl)
"Szkło Kontaktowe" nadawane jest od 2005 roku, to pionierski program, w którym zdecydowano się oddać głos widzom, bez cenzury za pośrednictwem połączenia telefonicznego. Podczas programu można też czytać SMSy nadsyłane przez widzów, redakcja czerpie inspirację oraz materiały z korespondencji mailowej. Program stworzyły osobowości ze świata dziennikarstwa, kabaretu i kultury. Ta niespotykana i oryginalna formuła pozwala na łączenie komentarzy publicystycznych o zabarwieniu satyrycznym i jest wzbogacona o głos widzów. (http://www.tvn24.pl)
"Szkło kontaktowe" nadawane jest od 2005 roku w TVN. To pionierski program, w którym zdecydowano się oddać głos widzom, za pośrednictwem połączenia telefonicznego. Podczas programu czytane są także SMS-y i maile nadsyłane przez widzów. Program stworzyły osobowości ze świata dziennikarstwa, kabaretu i kultury. Formuła programu pozwala na łączenie komentarzy publicystycznych o zabarwieniu satyrycznym.
W Domu Środowisk Twórczych bieżące wydarzenia polityczne i społeczne komentować będą Tomasz Sianecki i Krzysztof Daukszewicz. Spotkanie odbędzie się 1 kwietnia o godzinie 19.00.
W Domu Środowisk Twórczych bieżące wydarzenia polityczne i społeczne komentować będą Tomasz Sianecki i Krzysztof Daukszewicz. Spotkanie odbędzie się 1 kwietnia o godzinie 19.00.












