Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

”Uszyj to sam” A A A

Na najbliższych zajęciach uczestnicy będą mieli możliwość wykonania przedmiotów z washpapy. Będzie to osłonka na doniczkę lub torba na lunch. ID zaprasza o godz. 16:30 na krótkie przeszkolenie z obsługi maszyn. Część warsztatowa rozpocznie się od godz. 17:00. Organizatorzy zapewniają wszystkie niezbędne materiały. Liczba miejsc jest ograniczona.

Terminy zajęć:
12.03.2020 godz. 16.30-20.00
26.03.2020 godz. 16.30-20.00
16.04.2020 godz. 16.30-20.00
23.04.2020 godz. 16.30-20.00

Zapisy: 10.03.20 godz. 12:00 https://app.evenea.pl/event/18155-95/

Źródło: ID

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 422 308
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności