Wernisaż wystawy „Moja prezentacja”, który uświetni występ zespołu ANIMATO pod dyrekcją Andrzeja Zuzańskiego, rozpocznie się o godz. 17.00 w pawilonie wystawowym muzeum. Wstęp wolny.
Wystawę można będzie oglądać do 5 kwietnia.
(źródło: Muzeum im. Przypkowskich)












