Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Spektakl "#KochajmySię!" A A A

"#KochajmySię!", czyli kameralny spektakl muzyczny utrzymany w stylistyce dawnego kabaretu to sentymentalna podróż muzyczna, bazująca na tekstach mistrzów polskiej piosenki w oryginalnych aranżacjach. Będą to szlagiery z lat 20. I 30. XX wieku, ale także z Kabaretu Starszych Panów oraz twórczości m.in. Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego. Podczas spektaklu widzowie przypomną sobie polskie piosenki i ballady.

Tytuł spektaklu pisany jest z tzw. hashtagiem, co nawiązuje do obecnych realiów świata Instagramu i mediów społecznościowych, gdzie użytkownicy często posługują się tagowaniem zdjęć, sytuacji oraz akcji. Dlatego realizatorzy idąc z duchem czasu, chcą tym spektaklem przeciwstawić się wszechobecnej agresji, wulgarności i nienawiści zachęcając wszystkich do posługiwania się hashtagiem promującym nie tylko sam spektakl, ale przesłanie - "#KochajmySię!".

Teatr TeTaTeT zaprasza na małą scenę Kieleckiego Centrum Kultury.

Źródło: Teatr TeTaTeT
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 422 134
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności