Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach przygotowało dzień z grami planszowymi. Sala konferencyjna muzeum 15 marca od godziny 10.00 do 16.00 zapełni się planszami, kartami, nie zabraknie też szachów, kości, oczywiście w tradycyjnych grach, ale też w zupełnie innowacyjnych propozycjach. Wstęp wolny.












