Środa, 24 czerwca 2026 - Danuty, Jana, Janiny

XVII Świętokrzyska Wiosna Jazzowa A A A

Pałacyk Zielińskiego zaprasza 21 i 22 marca o godz. 17.00 na XVII Świętokrzyską Wiosnę Jazzową.  Wystąpią:

21 marca:

Old Metropolitan Band



Ryszard Kopciuch (kontrabas, gitara basowa)
Adam Góralczyk (puzon, skrzypce)
Wiktor Kierzkowski (perkusja)
Tadeusz Oferta (banjo)
Ryszard „Kajo” Kwaśniewski (klarnet, saksofon sopranowy, skrzypce)
Elżbieta Kulpa (śpiew)


The Sound Pack



Joanna Świniarska (wokal)
Katarzyna Mirowska (wokal)
Małgorzata Biniek (wokal)
Marcin Wawrzynowicz (wokal)
Bogusław Kaczmar (piano)

22 marca:

Arek Czernysz Trio



Arek Czernysz – akordeon
Filip Arasimowicz – kontrabas
Antoni Wojnar – perkusja

Marek Bałata (wokal)



Marian Pawlik Quartet



Marian Pawlik (kontrabas)
Kuba Płużek (piano),
Michał Heller (perkusja)
Bartłomiej Noszka (saksofon)

Źródło: DŚT
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 418 869
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności