Pałacyk Zielińskiego zaprasza 21 i 22 marca o godz. 17.00 na XVII Świętokrzyską Wiosnę Jazzową. Wystąpią:
21 marca:
Old Metropolitan Band

Ryszard Kopciuch (kontrabas, gitara basowa)
Adam Góralczyk (puzon, skrzypce)
Wiktor Kierzkowski (perkusja)
Tadeusz Oferta (banjo)
Ryszard „Kajo” Kwaśniewski (klarnet, saksofon sopranowy, skrzypce)
Elżbieta Kulpa (śpiew)
The Sound Pack

Joanna Świniarska (wokal)
Katarzyna Mirowska (wokal)
Małgorzata Biniek (wokal)
Marcin Wawrzynowicz (wokal)
Bogusław Kaczmar (piano)
22 marca:
Arek Czernysz Trio

Arek Czernysz – akordeon
Filip Arasimowicz – kontrabas
Antoni Wojnar – perkusja
Marek Bałata (wokal)

Marian Pawlik Quartet

Marian Pawlik (kontrabas)
Kuba Płużek (piano),
Michał Heller (perkusja)
Bartłomiej Noszka (saksofon)
Źródło: DŚT
21 marca:
Old Metropolitan Band

Ryszard Kopciuch (kontrabas, gitara basowa)
Adam Góralczyk (puzon, skrzypce)
Wiktor Kierzkowski (perkusja)
Tadeusz Oferta (banjo)
Ryszard „Kajo” Kwaśniewski (klarnet, saksofon sopranowy, skrzypce)
Elżbieta Kulpa (śpiew)
The Sound Pack

Joanna Świniarska (wokal)
Katarzyna Mirowska (wokal)
Małgorzata Biniek (wokal)
Marcin Wawrzynowicz (wokal)
Bogusław Kaczmar (piano)
22 marca:
Arek Czernysz Trio

Arek Czernysz – akordeon
Filip Arasimowicz – kontrabas
Antoni Wojnar – perkusja
Marek Bałata (wokal)

Marian Pawlik Quartet

Marian Pawlik (kontrabas)
Kuba Płużek (piano),
Michał Heller (perkusja)
Bartłomiej Noszka (saksofon)
Źródło: DŚT












