Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Spektakl "Umrzeć ze śmiechu" w marcu A A A

"Umrzeć ze śmiechu" to komedia autorstwa Paual Elliotta w reżyserii Mirosława Bielińskiego. Jeśli przez ostatnie trzydzieści lat życia, największą przyjemnością czterech pań, była cotygodniowa, wieczorna gra w karty, fakt śmierci jednej z nich może być katastrofą. Jednak nie dla Connie, Millie i Lenny. Te trzy damy z Południa, postanawiają urządzić "pożegnalny wieczór" swojej przyjaciółce Mary. "Wypożyczają" w sposób mało legalny prochy z domu pogrzebowego i rozpoczyna się impreza, po której nic już nie będzie takie samo.
 
Obsada:
Teresa Bielińska
Ewa Pająk
Beata Pszeniczna,
Magdalena Daniel / Wiktoria Kulaszewska / Natalia Zduń
Andrzej Plata / Adrian Wajda

Spektakl zostanie wystawiony w Kieleckim Centrum Kultury (mała scena) 14 marca o godzinie 16.00 oraz z okazji Międzynarodowego Dnia teatru 27 marca o godzinie 19.00.
 
 www.teatrtetatet.pl
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 422 127
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności