Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Marzec z Teatrem TeTaTeT A A A

"Prawda" to współczesna komedia małżeńska. W spektaklu wystąpią dwa aktorskie małżeństwa: Teresa Bielińska i Mirosław Bieliński oraz Beata Pszeniczna i Dawid Żłobiński. "Prawda" w 2011 roku stała się przebojem scen teatralnych i podbiła serca francuskiej publiczności. Od kilku lat króluje na deskach europejskich i polskich scen. Tym razem po raz pierwszy w Kielcach - w Teatrze TeTaTeT.

Kto w teatrze poszukuje misternie utkanych intryg, zaskoczenia oraz dużej dawki inteligentnego humoru i dowcipu - będzie usatysfakcjonowany. Kto od sztuki oczekuje trochę refleksji nad życiem - też to dostanie. Jak na sztukę komediową będzie też odrobinę kontrowersyjnie, bo autor sztuki lubi zaglądać do naszych domów, sypialni i opowiadać o życiu w dość śmiały sposób.

Obsada:
Teresa Bielińska, Beata Pszeniczna, Mirosław Bieliński, Dawid Żłobiński.


Teatr TeTaTeT zaprasza do Kieleckiego Centrum Kultury:

7 marca o godz. 16:00
8 marca o godz. 16:00
28 marca o godz. 16:00
29 marca o godz. 16:00

Źródło: Teatr TeTaTeT

 
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 422 108
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności