Wystawy na Wzgórzu Zamkowym mają umożliwić fotografom amatorom pokazanie swojej twórczości szerszej publiczności. Zdjęcia prezentują ziemię świętokrzyską. Wernisaż kolejnej wystawy z cyklu "To tu. Moje Świętokrzyskie" odbędzie się 12 marca o godzinie 17:00. Prace można oglądać przez dwa miesiące.
Fot. Robert Lubczyński
Fot. Robert Lubczyński












