Grupa podczas ogólnopolskiego tour odwiedzi siedem miast, w których zagra wszystkie utwory z pierwszej płyty, w tym doskonale znane przeboje: “Son of The Blue Sky”, “Aborygen”, “Beniamin” czy “Eli Lama Sabachtani”. W drugiej części koncertów usłyszymy również kilka najważniejszych utworów z późniejszych etapów działalności zespołu.
Zespół odwiedzi Kielce 14 marca. Koncert odbędzie się w Kieleckim Centrum Kultury o godzinie 18.00.
Źródło: KCK
Zespół odwiedzi Kielce 14 marca. Koncert odbędzie się w Kieleckim Centrum Kultury o godzinie 18.00.
Źródło: KCK












