Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

"Wilki" w Niebieskiej Trasie A A A

Grupa podczas ogólnopolskiego tour odwiedzi siedem miast, w których zagra wszystkie utwory z pierwszej płyty, w tym doskonale znane przeboje: “Son of The Blue Sky”, “Aborygen”, “Beniamin” czy “Eli Lama Sabachtani”. W drugiej części koncertów usłyszymy również kilka najważniejszych utworów z późniejszych etapów działalności zespołu.

Zespół odwiedzi Kielce 14 marca. Koncert odbędzie się w Kieleckim Centrum Kultury o godzinie 18.00.

Źródło: KCK
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 421 269
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności