Na ekspozycję składają się reprodukcje dawnych fotografii i dokumentów, a także podstawowe informacje dotyczące, m.in. początków urzędu oraz jego działalności w okresie międzywojennym. Kielecki urząd rozpoczął pracę 19 lutego 1920 roku.
Wystawa zostanie otwarta 19 lutego o godzinie 9.45.
Wystawa zostanie otwarta 19 lutego o godzinie 9.45.












