Powstała m.in. pracowniaceramiczna z jedyną w województwie świętokrzyskim drukarką 3D
do gliny, pracownia modelarsko - techniczna oraz pomieszczenia na spotkania, konferencje i uroczystości
wraz z zapleczem kuchennym.
Uroczyste otwarcie świetlicy zaplanowano na 20 lutego o godz. 10.00.












