Środa, 24 czerwca 2026 - Danuty, Jana, Janiny

Prace Mariusza Wójcika A A A

Mariusz Wójcik:
"Najpierw był rysunek. Już w szkole podstawowej, a później w średniej, podjąłem pierwsze próby rysowania portretu, ale tak na dobre zaczęło się w 2009 roku. W głowie coraz częściej pojawiała się myśl... może malarstwo? Po długim namyśle zapisałem się na zajęcia plastyczne do Domu Kultury "Zameczek".Na początku myślałem, aby doskonalić rysunek, jednak po namowie prowadzącej zajęcia - Barbary Żelaznej zacząłem malować i chyba było to właściwe posunięcie, bo po prostu zakochałem się w malarstwie. Tak się zaczęła moja przygoda z farbami, która trwa już około pięciu lat."

Wernisaż wystawy odbędzie się 21 lutego o godzinie 18:00 w galerii Art-Styl.

Źródło: Dom Kultury "Zameczek"
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 417 537
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności