Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

"#KochajmySię!" w nowej odsłonie A A A

Będą to wyjątkowe pokazy tego spektaklu. W przedstawieniu wystąpi aż 10 artystów! Wzbogacony zostanie także repertuar. W przedstawieniu pojawią się też nowe twarze m.in. Natalia Zduń oraz Artur Słaboń. W spektaklu wystąpi także znana widzom z serialu telewizyjnego aktorka Magda Szczepanek.

"#KochajmySię!" to spektakl kabaretowo - muzyczny w reżyserii Mirosława Bielińskiego. Podczas tego spotkania widzowie przeniosą się do przytulnej kawiarenki z muzyką na żywo. Będzie to sentymentalna podróż muzyczna bazująca na wspaniałych tekstach mistrzów polskiej piosenki w oryginalnych aranżacjach. Artyści zaprezentują największe szlagiery lat 20. I 30. XX wieku, ale także piosenki z  Kabaretu Starszych Panów oraz twórczości m.in. Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego. Wszystko okraszone wyrafinowanym dowcipem.

Teatr TeTaTeT zaprasza 8 lutego o godzinie 19.00 oraz 9 lutego o godzinie 16.00 do Kieleckiego Centrum Kultury.

Źródło: Teatr TeTaTeT

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 422 133
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności