W pierwszym w nowym roku spotkaniu przed bardzo licznie zgroamdzoną publicznością wystąpili m.in.: Konstancja Galera, Małgorzata Simieniec, Zofia Dulęba, Helena Kowaluk, Jadwiga Betka, Barbara Olszowy, Zygmunt Wiśniewski, Augustyn Gąsiorek, Marian Kwiecień.
Oficjalna inauguracja Senior Show odbyła się 20 października ubiegłego roku. Podczas pierwszego spotkania widzowie oklaskiwali kielecką wokalistkę Małgorzatę Siemieniec, która przeżywa obecnie najlepszy okres w swoim życiu. Oprócz niej wystąpili także: Barbara Zawodnik z Jędrzejowa, Roman Grzegorczyk, Leszek Bogdan – laureat Scyzoryka 2018, Jadwiga Papierkowska, która zadebiutowała swoimi wierszami oraz znana poetka Anna Zielińska- Brudek.
Do grupy stałych uczestników cały czas dołączają nowi utalentowani seniorzy, którzy prezentuja się przed bardzo liczną publicznością. Mimo niesłabnącej popualrności pomysłodawca SENIOR SHOW, Tomasz Irski zachęca do zgłaszania się nowych artystów amatorów, którzy będą mogli zaprezentować swoje dokonania i aktywnie uczestniczyć w grupie seniorów. Najbliższa trzynasta już edycja odbędzie się 28 marca br. Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji – 41 3655140; tomasz.irski@wdk-kielce.pl












