Na scenie z okazji Dnia Świętego Walentego kielecki teatr zaprezentuje spektakl "Bem! Powrót człowieka-armaty" Macieja Łubieńskiego w reżyserii Michała Walczaka – historię bohatera obu narodów, Polski i Węgier, generała Józefa Bema, który poświęcił życie z miłości do ojczyzny. Patriotyczna, z pozoru opowieść, na scenie teatru staje się romansem w atrakcyjnej musicalowej formie. W roli głównej Mariusz Drężek znany z wielu filmów i seriali, ostatnio wcielił się w postać Wiedźmina Lamberta w filmie fantasy „Pół wieku poezji później” wyreżyserowanym przez Jakuba Nurzyńskiego w 2019 roku.
Początek spektaklu o godzinie 19.00.
Źródło: Teatr im. S. Żeromskiego
Początek spektaklu o godzinie 19.00.
Źródło: Teatr im. S. Żeromskiego












