Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Bem i fotobudka w teatrze A A A

Na scenie z okazji Dnia Świętego Walentego kielecki teatr zaprezentuje spektakl "Bem! Powrót człowieka-armaty" Macieja Łubieńskiego w reżyserii Michała Walczaka –  historię bohatera obu narodów, Polski i Węgier, generała Józefa Bema, który poświęcił życie z miłości do ojczyzny. Patriotyczna, z pozoru opowieść, na scenie teatru staje się romansem w atrakcyjnej musicalowej formie. W roli głównej Mariusz Drężek znany z wielu filmów i seriali, ostatnio wcielił się w postać Wiedźmina Lamberta w filmie fantasy „Pół wieku poezji później” wyreżyserowanym przez Jakuba Nurzyńskiego w 2019 roku.

Początek spektaklu o godzinie 19.00.

Źródło: Teatr im. S. Żeromskiego
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 421 145
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności