Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Zgłoszenia do "Świętokrzyskiej Victorii" A A A

Nagroda "Świętokrzyska Victoria" została ustanowiona w 2008 roku. Jej ideą jest promowanie najbardziej aktywnych świętokrzyskich samorządów, przedsiębiorstw i osób – społeczników, działających na rzecz swoich środowisk. Celem jest również wspieranie prorozwojowych inicjatyw oraz promocja dobrych praktyk w zakresie zarządzania i kreowania rozwoju regionu. Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: „Samorządność” (dla gmin i powiatów), „Osobowość” dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, społeczników, regionalistów, itp.), i „Przedsiębiorczość”.

Tegoroczna edycja będzie już 12. w historii nagrody. Nadsyłanie wniosków we wszystkich kategoriach potrwa do 31 stycznia. Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła przyzna po pięć nominacji w każdej kategorii, następnie wyłoni laureatów dwunastej edycji „Świętokrzyskiej Victorii”. Uroczysta gala, podczas której ogłoszone zostaną wyniki, odbędzie się 25 lutego 2020 roku w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach.

Regulamin przyznawania nagrody oraz formularze zgłoszeniowe – do pobrania w zakładce Świętokrzyska Victoria – XII edycja.


Źródło: Urząd Marszałkowski
 

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 421 922
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności