Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

‘’Jak wyglądałby Internet, gdyby był przestrzenią fizyczną?’’ A A A

Niebezpieczeństwa jakie generuje Internet są niewidoczne, dlatego łatwo je przeoczyć i zbagatelizować ich skutki. Wraz ze studentami ostatniego roku wzornictwa Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, organizatorzy wystawy zadają pytanie, jak wyglądałaby przestrzeń wirtualna, gdyby istniała fizycznie? Czy pozwoliłoby to nam bardziej dostrzec jego negatywne oddziaływanie?

W odpowiedzi powstało sześć wielkogabarytowych instalacji poruszających wybrane problemy Internetu.


Ekspozycję będzie można oglądać do 4 lutego 2020 roku.

Źródło: ID

 

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 421 924
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności