Michał Bajor występuje na scenie już od ponad 40 lat. Podczas koncertu w Kieleckim Centrum Kultury artysta zaprezentuje nowy program koncertowy oparty na premierowym wydawnictwie płytowym "Kolor cafe". Na płycie znajdą się jego ulubione piosenki włoskie i francuskie.
Kieleckie Centrum Kultury zaprasza 15 lutego o godzinie 18.00.
Źródło: KCK
Kieleckie Centrum Kultury zaprasza 15 lutego o godzinie 18.00.
Źródło: KCK












