Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Biskup Marian Florczyk kolędował z „Uśmiechem” 2020 A A A

Coroczne kolędowanie z biskupem było idealną okazją do podsumowania roku działalności Zespołu Inscenizacji Tanecznych „Uśmiech”. W noworocznym spotkaniu na scenie widowiskowej WDK zaprezentowali się bohaterowie wieczoru, czyli zespół „Uśmiech” oraz zaproszeni goście, w tym laureaci VIII Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych "Kolęda płynie z wysokości". Sympatycznym akcentem koncertu była kolęda od policjantów Anny Zielińskiej-Brudek, którą zaśpiewali świętokrzyscy przedstawiciele tej grupy zawodowej wraz z dziećmi.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 424 754
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności