Inspiracją do powstania wystawy była sama natura. W ramach projektu zostały stworzone zarówno przedmioty użytkowe, jaki i te pełniące tylko funkcje estetyczną. Wszystkie dzieła wykonano z elementów roślinnych pozyskanych głównie na terenie ogrodu botanicznego w Kielcach. Ponadto zastosowano tu upcykling, czyli formę wtórnego wykorzystania odpadów, podnosząc ich wcześniejszą wartość.
Źródło: Centrum Geoedukacji
Źródło: Centrum Geoedukacji












