Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

"Historia na 4 koniach" A A A

20 stycznia o godz. 17.00 na scenie teatru „Kubuś” zaprezentuje się Grupa Oikos, którą tworzy młodzież z VII LO im. J. Piłsudskiego w Kielcach. W spektaklu pt. „Historia na 4 koniach” młodzież podjęła się współczesnej interpretacji znaczenia czterech koni, czyli czterech pieczęci z Apokalipsy św. Jana. Poprzez luźno powiązane sceny, w których przewija się walka śmierci z życiem, ukazana jest historia świata i człowieka. Czy bohaterowie spektaklu będą świadkami apokaliptycznego końca czy dającego nadzieję, pełnego katharsis początku? Przekonajcie się sami.

Wstęp wolny.

Reżyser spektaklu: s. Kinga Walkowiak
Opiekun: Karolina Gregorczyk

Projekt „W szkole i na scenie” umożliwia prezentację na profesjonalnej scenie spektakli przygotowanych przez uczniów klas 7, 8 szkoły podstawowej oraz uczniów szkół licealnych z województwa świętokrzyskiego.

Źródło: TLiA

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 425 951
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności