Dom Kultury „Zameczek” w Kielcach po raz trzynasty organizuje Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Moja Kartka Walentynka”. Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy z uczestników może zgłosić trzy prace wykonane techniką dowolną w formacie A5. Prace trzeba dostarczyć do 10 lutego. Wystawa prac połączona z wręczeniem nagród odbędzie się 14 lutego o godzinie 17.00 w Domu Kultury „Zameczek” ul. Słowackiego 23 w Kielcach.












