Podczas przemarszu wszyscy uczestnicy kolędowali wspólnie z Andrzejem Wiśniewskim, znakomitym tenorem i solistą Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego przy akompaniamencie instrumentalisty klawiszowca Radosława Suligi. Orszak Trzech Króli poprowadzili instrumentaliści ze Studium Instrumentów Etnicznych. W trakcie kolędowania rozdano wiele śpiewników, tak aby każdy mógł przyłączyć się do wspólnego śpiewania.
Po nabożeństwie, na placu św. Jana Pawła II odbyło się tradycyjne kolędowanie z udziałem mieszkańców Kielc. W tym roku w postacie Trzech Króli wcielili się płk Jarosław Molisak - szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Kielcach, płk Grzegorz Motak - dowódca 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej i Przemysław Predygier - dyrektor TVP Kielce.
W uroczystym orszaku jak co roku udział wzięły liczne grupy artystyczne, rekonstrukcyjne i służby mundurowe. Podczas inscenizacji na palcu św. Jana Pawła II zobaczymy i usłyszymy liczne zespoły i chóry, które wspólnie z mieszkańcami Kielc śpiewać będą kolędy i pastorałki.
Po nabożeństwie, na placu św. Jana Pawła II odbyło się tradycyjne kolędowanie z udziałem mieszkańców Kielc. W tym roku w postacie Trzech Króli wcielili się płk Jarosław Molisak - szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Kielcach, płk Grzegorz Motak - dowódca 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej i Przemysław Predygier - dyrektor TVP Kielce.
W uroczystym orszaku jak co roku udział wzięły liczne grupy artystyczne, rekonstrukcyjne i służby mundurowe. Podczas inscenizacji na palcu św. Jana Pawła II zobaczymy i usłyszymy liczne zespoły i chóry, które wspólnie z mieszkańcami Kielc śpiewać będą kolędy i pastorałki.












