Podczas koncertu, który odbędzie się 24 stycznia o godzinie 19.00, zaprezentowane zostaną przeboje muzyki południowoamerykańskiej, mi.in. Jealousie z muzyką Jacoba Gade; Oblivion, Libertango, muzyka: Astor Piazzolla; La Cumparsita, muzyka: Gerardo Mates Rodríguez; Gabriela, muzyka: Antonio Carlos Jobim; Por una cabeza, muzyka: Carlos Gardel; Aquarela do Brasil, muzyka: Ary Barroso; Black Orpheus, muzyka: Luiz Bonfá.
Wystąpią:
Anna Serafińska - śpiew
Janusz Szrom - śpiew
Michał Moc - akordeon
Orkiestra Symfoniczna FŚ pod dyrekcją Jana Walczyńskiego
Wystąpią:
Anna Serafińska - śpiew
Janusz Szrom - śpiew
Michał Moc - akordeon
Orkiestra Symfoniczna FŚ pod dyrekcją Jana Walczyńskiego












