Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Nie tylko tango... A A A

Podczas koncertu, który odbędzie się 24 stycznia o godzinie 19.00, zaprezentowane zostaną przeboje muzyki południowoamerykańskiej, mi.in. Jealousie z muzyką Jacoba Gade; Oblivion, Libertango, muzyka: Astor Piazzolla; La Cumparsita, muzyka: Gerardo Mates Rodríguez; Gabriela, muzyka: Antonio Carlos Jobim; Por una cabeza, muzyka: Carlos Gardel; Aquarela do Brasil, muzyka: Ary Barroso; Black Orpheus, muzyka: Luiz Bonfá.


Wystąpią:
Anna Serafińska -  śpiew
Janusz Szrom - śpiew
Michał Moc - akordeon
Orkiestra Symfoniczna FŚ pod dyrekcją Jana Walczyńskiego
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 432 626
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności