Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Spotkanie wigilijne dla bezdomnych, ubogich i samotnych w WDK 2019 A A A

Organizowane w Wojewódzkim Domu Kultury spotkania Bożonarodzeniowe i Wielkanocne stały już tradycją, a osoby bezdomne, ubogie i samotne wiedzą, że w te dni mogą pojawić się w gmachu WDK i choć na chwilę poczuć świąteczny klimat i porozmawiać z innymi ludźmi. Przy wigilijnym stole, zastawionym tradycyjnymi potrawami, zasiedli bezdomni, samotni i ubodzy, a także pracownicy Wojewódzkiego Domu Kultury, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie oraz biskupi diecezji kieleckiej, którzy udzielili wszystkim błogosławieństwa.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 438 847
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności