Skarżyscy plastycy gościli w kazimierskim dworze Odonów w ostatnich dniach sierpnia. Ten twórczy czas zaowocował powstaniem szeregu prac z dziedziny malarstwa olejnego, akrylowego, akwareli, pasteli, ale również rzeźb, wycinanek i fotografii. Wystawa czynna będzie do 15 lutego 2020 roku.
(źródło: MCK w Skarżysku)












