Wspaniałe wykonanie koncertu skrzypcowego Sibeliusa w katedrze w Canterbury w roku 2008 wprowadziło ją na estrady światowe. Występowała jako solistka (z towarzyszeniem orkiestry) w salach koncertowych, cieszących się największą światową renomą. Z własnym recitalem zadebiutowała w Londynie. Znana jest melomanom na całym świecie.
Alda Dizdari wystąpi w Filharmonii Świętokrzyskiej 17 stycznia o godzinie 19.00.
Alda Dizdari wystąpi w Filharmonii Świętokrzyskiej 17 stycznia o godzinie 19.00.












