Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Alda Dizdari w Filharmonii Świętokrzyskiej A A A

Wspaniałe wykonanie koncertu skrzypcowego Sibeliusa w katedrze w Canterbury w roku 2008 wprowadziło ją na estrady światowe. Występowała jako solistka (z towarzyszeniem orkiestry) w salach koncertowych, cieszących się największą światową renomą. Z własnym recitalem zadebiutowała w Londynie. Znana jest melomanom na całym świecie.

Alda Dizdari  wystąpi w Filharmonii Świętokrzyskiej  17 stycznia o godzinie 19.00.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 427 600
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności