Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

M.Wiśniewski akustycznie w Skarżysku A A A

Po bardzo dobrym przyjęciu przez publiczność pierwszej odsłony trasy
akustycznej Michała Wiśniewskiego „A niech gadają" artysta
postanowił ponownie zaprezentować się w odsłonie akustycznej.
Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje
Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje, takie jak:  „Powiedz",
 „A wszystko to..." czy „Zawsze z Tobą chciałbym być", a także piosenkę
z najnowszego singla „Z nikim nie jest tak". 

(Źródło: www.mck.skarzysko.pl)
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 449 975
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności