Po bardzo dobrym przyjęciu przez publiczność pierwszej odsłony trasy
akustycznej Michała Wiśniewskiego „A niech gadają" artysta
postanowił ponownie zaprezentować się w odsłonie akustycznej.
Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje
Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje, takie jak: „Powiedz",
„A wszystko to..." czy „Zawsze z Tobą chciałbym być", a także piosenkę
z najnowszego singla „Z nikim nie jest tak".
(Źródło: www.mck.skarzysko.pl)












