25 stycznia 2020 roku teatr po raz ostatni zagra spektakl w Kieleckim Centrum Biznesu. Będzie to przedstawienie "Umrzeć ze śmiechu", którym teatr zainaugurował działalność i nim pożegna się z dotychczasową sceną. Natomiast od lutego kieleccy artyści zapraszają widzów już do KCK. Na widzów czeka wiele nowości i niespodzianek. Przede wszystkim nowa premiera. Już 15 lutego odbędzie się premiera komedii małżeńskiej pt. „Prawda” Floriana Zellera w reżyserii duetu Mirosława Bielińskiego i Dawida Żłobińskiego.
Teatr TeTaTeT powstał w 2017 roku. Prowadzony jest w ramach organizacji pozarządowej - Stowarzyszenia Teatr TeTaTeT jako niepubliczna instytucja kultury. Do tej pory teatr wyprodukował dwa spektakle - komedię „Umrzeć ze śmiechu” oraz spektakl inspirowany dawnym kabaretem literackim „#KochajmySię!”.
- W głównej mierze zamierzamy tworzyć spektakle rozrywkowe, które śmieszą i bawią, ale też stanowią inteligentną rozrywkę. Takie sztuki przyciągają widza do teatru i bliższego kontaktu z kulturą. Z naszych obserwacji i doświadczenia, wiemy, że widzowie oprócz trudnych dramatów i sztuk współczesnych oczekują dobrego humoru, wartkiej akcji, dowcipu pozbawionego wulgarności, delikatnej kpiny z osobistych przywar, ale przede wszystkim pomyślnego i szczęśliwego zakończenia, które wprowadza w pogodny nastrój - informuje Mirosław Bieliński.
Teatr TeTaTeT powstał w 2017 roku. Prowadzony jest w ramach organizacji pozarządowej - Stowarzyszenia Teatr TeTaTeT jako niepubliczna instytucja kultury. Do tej pory teatr wyprodukował dwa spektakle - komedię „Umrzeć ze śmiechu” oraz spektakl inspirowany dawnym kabaretem literackim „#KochajmySię!”.
- W głównej mierze zamierzamy tworzyć spektakle rozrywkowe, które śmieszą i bawią, ale też stanowią inteligentną rozrywkę. Takie sztuki przyciągają widza do teatru i bliższego kontaktu z kulturą. Z naszych obserwacji i doświadczenia, wiemy, że widzowie oprócz trudnych dramatów i sztuk współczesnych oczekują dobrego humoru, wartkiej akcji, dowcipu pozbawionego wulgarności, delikatnej kpiny z osobistych przywar, ale przede wszystkim pomyślnego i szczęśliwego zakończenia, które wprowadza w pogodny nastrój - informuje Mirosław Bieliński.












