Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Queen Symfonicznie A A A

Projekt Queen Symfonicznie ponownie wystąpi w Kielcach, w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej w składzie poszerzonym o czterech muzyków. Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu Quenn w symfonicznych aranżacjach wykona chór i orkiestra Alla Vienna, którzy już od siedmiu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. Na blisko 200 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 150000 widzów. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018. Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny (dwuczęściowy) spektakl z kompozycjami Queen. Finał uświetnia także występ solisty - śpiewającego aktora - wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in “One Vision”, “Another One Bites The Dust”, “Under Pressure” znane z wykonania z Dawidem Bowie, a także wyjątkową kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. Kierownikiem artystycznym, liderem i twórcą projektu jest Jan Niedźwiecki.

W Kielcach koncert odbędzie się 15 grudnia o godzinie 19.00 w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 430 252
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności