Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

Mikołajki w filharmonii A A A

W pałacu króla Symfoniusza pojawia się kapryśna i trochę zarozumiała księżniczka Gama. Wśród jej dworzan jest dwóch sprytnych kuchcików, którzy, nie mając własnych instrumentów, grają na wszystkim, co wpadnie im w ręce. Czy spełni się ich wielkie marzenie i zagrają wreszcie na prawdziwych instrumentach? Odpowiedź poznamy podczas kolejnego spotkania w Królestwie Muzyki. Po królewskich komnatach poprowadzi jak zwykle Beata Młynarczyk, która „wypożyczyła” z pałacu życzliwego monarchy dwóch urwipołciów – Łukasza Szyszkę i Macieja Siwka – „w cywilu” – adeptów sztuki muzycznej.

Koncert odbędzie się 6 grudnia o godzinie 19.00.

Źródło: FŚ

 
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 463 692
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności