W pałacu króla Symfoniusza pojawia się kapryśna i trochę zarozumiała księżniczka Gama. Wśród jej dworzan jest dwóch sprytnych kuchcików, którzy, nie mając własnych instrumentów, grają na wszystkim, co wpadnie im w ręce. Czy spełni się ich wielkie marzenie i zagrają wreszcie na prawdziwych instrumentach? Odpowiedź poznamy podczas kolejnego spotkania w Królestwie Muzyki. Po królewskich komnatach poprowadzi jak zwykle Beata Młynarczyk, która „wypożyczyła” z pałacu życzliwego monarchy dwóch urwipołciów – Łukasza Szyszkę i Macieja Siwka – „w cywilu” – adeptów sztuki muzycznej.
Koncert odbędzie się 6 grudnia o godzinie 19.00.
Źródło: FŚ
Koncert odbędzie się 6 grudnia o godzinie 19.00.
Źródło: FŚ












