„Ekspozycja będzie opowiadać o ludziach zafascynowanych dziką przyrodą,
szukających odskoczni od betonowych miast, których łączy wspólna pasja.
Łamiąc konwenanse, banda przyjaciół przemierza Wisłę w pogoni za największą
rybą zamieszkującą jej wody – Sumem”.
Wystawa czynna będzie do 5 stycznia 2020 r.
Źródło: www.mck.skarzysko.pl












