Gwiazdami wieczoru będzie Hanka Ordonówna, czyli Emilia Czekała (na zdjęciu) oraz Łukasz Gocławski jako Eugeniusz Bodo. Koncert poprowadzi Marek Czekała. A w programie usłyszymy takie przeboje, jak: Tango milonga, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Młodym być i więcej nic, Już taki jestem zimny drań, Ja się boję sama spać i wiele innych. Będzie zabawnie i wzruszająco, bowiem dwie główne postaci nie tylko śpiewają, ale również rozmawiają i przekomarzają się.
Koncert odbędzie się w Filharmonii Świętokrzyskiej 29 listopada o godzinie 19.00.
Źródło: FŚ
Koncert odbędzie się w Filharmonii Świętokrzyskiej 29 listopada o godzinie 19.00.
Źródło: FŚ












