Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Premiera III tomu „Przez życie… z przygodą” J. Buczkowskiego A A A

Dotychczas w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach miały miejsce premiery dwóch tomów książki „Przez życie… z przygodą”. Pierwszemu wydarzeniu towarzyszył także benefis z okazji 85 urodzin artysty. Druga część do odbiorców trafiła w październiku ubiegłego roku. Najbliższa premiera to jednak nie ostatnie spotkanie z fotografikiem bowiem zapowiedział on, że światło dzienne łącznie ujrzą cztery tomy opisujące różne etapy jego życia. Wojewódzki Dom Kultury dla wspomnianego artysty powoli staje się drugim domem, a listopadowe spotkanie będzie jego kolejną wizyta w tym charakterystycznym gmachu.

Pod koniec 2016 roku goście WDK przez blisko miesiąc mogli podziwiać dorobek artysty przy okazji wystawy „Ulica Sienkiewicza od początku”, której był współautorem. Równo 4 lata temu fotografik, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, także w gmachu WDK promował album „Kieleckie krajobrazy”. Janusz Buczkowski od lat jest silnie związany z ziemią świętokrzyską mimo, że na świat przyszedł we Włocławku.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 445 134
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności