Dotychczas w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach miały miejsce premiery dwóch tomów książki „Przez życie… z przygodą”. Pierwszemu wydarzeniu towarzyszył także benefis z okazji 85 urodzin artysty. Druga część do odbiorców trafiła w październiku ubiegłego roku. Najbliższa premiera to jednak nie ostatnie spotkanie z fotografikiem bowiem zapowiedział on, że światło dzienne łącznie ujrzą cztery tomy opisujące różne etapy jego życia. Wojewódzki Dom Kultury dla wspomnianego artysty powoli staje się drugim domem, a listopadowe spotkanie będzie jego kolejną wizyta w tym charakterystycznym gmachu.
Pod koniec 2016 roku goście WDK przez blisko miesiąc mogli podziwiać dorobek artysty przy okazji wystawy „Ulica Sienkiewicza od początku”, której był współautorem. Równo 4 lata temu fotografik, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, także w gmachu WDK promował album „Kieleckie krajobrazy”. Janusz Buczkowski od lat jest silnie związany z ziemią świętokrzyską mimo, że na świat przyszedł we Włocławku.
Pod koniec 2016 roku goście WDK przez blisko miesiąc mogli podziwiać dorobek artysty przy okazji wystawy „Ulica Sienkiewicza od początku”, której był współautorem. Równo 4 lata temu fotografik, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, także w gmachu WDK promował album „Kieleckie krajobrazy”. Janusz Buczkowski od lat jest silnie związany z ziemią świętokrzyską mimo, że na świat przyszedł we Włocławku.












