Obchody rozpoczną się o godz. 12.30 mszą świętą w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Strawczynie.
Po mszy uczestnicy uroczystości przemaszerują na teren Centrum Sportowo-Rekreacyjnego OLIMPIC w Strawczynku.
Po wystąpieniach okolicznościowych i apelu poległych na scenie wystąpią lokalni wyknawcy. Będzie też wspólne śpiewanie i układanie wielkiej biało-czerwonej flagi.
Dla uczestników uroczystości przewidziany jest ciepły poczęstunek.












