Norbert Palmer mieszka w Staszowie. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, rysunkiem, rzeźbą. Należy do Związku Artystów Plastyków, Związku Plastyków Artystów Rzeczpospolitej Polskiej oraz do grupy artystów przy BWA Ostrowiec Świętokrzyski. Jest jednym z założycieli Staszowskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych. Organizuje plenery malarskie, na które zaprasza przyjaciół artystów z kraju oraz zagranicy. W 2012 r. zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Biennale Plastyki w Dąbrowie Górniczej .












