Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

„Zabawy i figle w Strasznym Dworze” A A A

W spektaklu zaprezentują się uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu, a także uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Bytomiu. Na scenie wystąpi ponad 60. młodych artystów.  Spektakl w szczególności skierowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej.

Muzyka: Stanisław Moniuszko
Reżyseria, scenografia: Zofia Czechlewska, Katarzyna Dziok
Choreografia: Zofia Czechlewska, Katarzyna Dziok, Anna Charycka
Koordynator muzyczny: Adam Mazoń

Spektakl zostanie zaprezentowany 27 listopada o godzinie 12.00 w KTT.

Źródło: KTT
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 443 348
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności