Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Muzeoterapia A A A

Kluczowym założeniem konferencji jest diagnoza środowiska zajmującego się socjoterapeutyczną i psychoterapeutyczną metodą pracy w muzeach w Polsce. Skierowana jest ona szczególnie do osób zaangażowanych w działania na rzecz zagrożonych wykluczeniem, które realizowały projekty związane z „otwieraniem kultury” w muzeach w Polsce. Oprócz naukowców, praktyków, autorów projektów socjoterapeutycznych i psychoterapeutycznych, animatorów kultury, zapraszamy również beneficjentów tych działań – osoby niepełnosprawne, zagrożone wykluczeniem, seniorów, mniejszości narodowe i etniczne.

Formularz zgloszeniowy dostępny jest na stronie internetowej Muzeum Narodowego w Kielcach. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 listopada, natomiast w dniach 18–20 listopada zostaną rozesłane informacje zwrotne o zakwalifikowaniu się do udziału w konferencji.


Źródło: MNKi

 
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 431 572
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności