Teatr Pegaz działający w Kieleckim Centrum Kultury zaprasza uzdolnioną aktorsko młodzież w wieku 17 - 27 lat na spotkanie 22 października o godz. 18:00, które odbędzie się na małej scenie KCK. Zajęcia są bezpłatne.
Teatr Pegaz istnieje od 1997 roku. Jego założycielem jest Andrzej Skorupski - reżyser i scenarzysta. Na początku teatr działał przy Domu Kultury "Ziemowit" w Kielcach, obecnie w Kieleckim Centrum Kultury. Sztuki wystawiane przez teatr "Pegaz" poruszają ponadczasowe problemy oraz zagadnienia związane z egzystencją człowieka. Zawierają treści pielęgnujące dziedzictwo narodowe, przypominają młodym o wartościach takich jak patriotyzm, demokracja oraz tradycja.












