Wydarzenie jest efektem blisko dziesięcioletniej współpracy Kielc z instytucjami pamięci w Berlinie i Brandenburgii. Gośćmi specjalnymi będą Agnes Ohm z Gedenkstätte und Museum Sachsenhausen (Miejsca Pamięci i Muzeum KL Sachsenhausen) oraz byli więźniowie obozu koncentracyjnego - mieszkańcy Kielc, zrzeszeni w Stowarzyszeniu Pamięci Narodowej „Czwartak”.
Otwarcie wystawy odbędzie się 14 października o godz. 17.00.
Źródło: Urząd Miasta
Otwarcie wystawy odbędzie się 14 października o godz. 17.00.
Źródło: Urząd Miasta












