Gęś – tytułowa bohaterka przedstawienia ratując z opresji mieszkańców kurnika, postanawia ofiarować siebie samą Lisowi jako… danie główne. Niestety, drapieżnik okazuje się być tą ofertą niezainteresowany! Chcąc pozbyć się natrętnej i nieapetycznej przekąski, postanawia zaproponować ją swojemu kumplowi - Wilkowi. Przy bliższym poznaniu jednak chuda i gadatliwa Gęś znacznie zyskuje w oczach Lisa, zdobywając jego sympatię.
Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" zaprasza na spektakl 13 października o godzinie 16.00. Sztuka zdobyła w 2014 roku I nagrodę w Konkursie na Sztukę Teatralną dla Dzieci i Młodzieży, organizowanym przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.
Źródło: TLiA
Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" zaprasza na spektakl 13 października o godzinie 16.00. Sztuka zdobyła w 2014 roku I nagrodę w Konkursie na Sztukę Teatralną dla Dzieci i Młodzieży, organizowanym przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.
Źródło: TLiA












