Znana islandzka artystka - Myrra Rós planuje kolejną trasę koncertową w Polsce. Piosenkarka już kilka razy odwiedziła nasz kraj, zyskując rzeszę wiernych fanów. Tym razem, wkrótce po koncercie w krakowskim klubie Alchemia, wystąpi również na kieleckiej scenie, promując najnowszą płytę „Thought Spun”. Będzie to pierwsza od sześciu lat trasa koncertowa Myrry, podczas której towarzyszyć jej będzie zespół, w skład którego wchodzą Erla Stefansdottir oraz Julius Ottar Bjorgvinsson - wokalista postrockowego zespołu VAR.
Wydarzenie odbędzie się 22 listopada o godzinie 19.00 w Teatrze im. Stefana Żeromskiego.
Wydarzenie odbędzie się 22 listopada o godzinie 19.00 w Teatrze im. Stefana Żeromskiego.












