Jego ideą jest oswajanie niepełnosprawności w przestrzeni publicznej, integracja osób niepełnosprawnych z osobami pełnosprawnymi. Organizatorzy chcą pokazać, że niepełnosprawni mogą brać aktywny udział w życiu kulturalnym, występować na scenie jako aktorzy, uczestniczyć w warsztatach artystycznych, prowadzić aktywne i bardzo interesujące życie. Podczas festiwalu odbędą się spektakle, warsztaty i konferencje dedykowane osobom niepełnosprawnym. W pierwszy dzień festiwalu spektakle będą prezentowane na scenie Domu Kultury "Zameczek", następnego dnia w Kieleckim Centrum Kultury.
Program festiwalu poniżej.
Program festiwalu poniżej.












