"Świat jest zbyt piękny, by stać w miejscu, starajmy się zobaczyć jak najwięcej. Odkrywanie piękna natury i zdobyte doświadczenia są tym cenniejsze, im więcej trudu i wysiłku się w nie wkłada"- to motto Rafała Radka - pasjonata podróży, sportu i aktywnego stylu życia. Jednym z jego marzeń, które udało się zrealizować był trekking po Himalajach. Piękno tego miejsca pozostawiło nieodpartą potrzebę powrotu, gdyż według fotografa należy wracać do miejsc, które się kocha.
Wernisaż wystawy fotografii autorstwa Rafała Radka odbędzie sie 18 października o godzinie 18.00.
Źródło: Dom Kultury "Zameczek"
Wernisaż wystawy fotografii autorstwa Rafała Radka odbędzie sie 18 października o godzinie 18.00.
Źródło: Dom Kultury "Zameczek"












