"Poprzez spektakl pragniemy zilustrować, w sposób zrozumiały, przystępny i humorystyczny, jak rożnymi sposobami można sobie z tym radzić. Jedne bohaterki chcą się poddać zastępczej terapii hormonalnej, inne boją się jej i wybierają ziołolecznictwo, jeszcze inne idą w kierunku jogi lub ćwiczeń gimnastycznych." czytamy na stronie poświęconej spektaklowi "Klimakterium" www.klimakterium.art.pl/o-spektaklu/.
Zapraszamy na spektakl teatralny "Klimakterium i już", który odbędzie się 6 października o godzinie 17.00 na scenie Filharmonii Świętokrzyskiej.
Zapraszamy na spektakl teatralny "Klimakterium i już", który odbędzie się 6 października o godzinie 17.00 na scenie Filharmonii Świętokrzyskiej.












