Inicjatorami przedsięwzięcia są młodzi, utalentowani ludzie, których łączy miłość do muzyki i wrażliwość na ludzkie cierpienie, tworzący skarżyską scenę młodych.
W koncercie 18 września będzie można usłyszeć piosenki Agnieszki Osieckiej, przy okazji wspierając potrzebującego. Początek o godz. 18.00 w sali kawiarnianej. Przed koncertem dostępne będą bilety-cegiełki, a cała zebrana kwota zostanie przekazana na konto pomagam.pl.












