Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Koncert charytatywny „Przyjaciele dla Kupera. A ja jestem proszę pana na zakręcie" A A A

Inicjatorami przedsięwzięcia są młodzi, utalentowani ludzie, których łączy  miłość do muzyki i wrażliwość na ludzkie cierpienie, tworzący skarżyską scenę młodych.
W koncercie 18 września będzie można usłyszeć piosenki Agnieszki Osieckiej, przy okazji wspierając potrzebującego. Początek o godz. 18.00 w sali kawiarnianej. Przed koncertem dostępne będą bilety-cegiełki, a cała zebrana kwota zostanie przekazana na konto pomagam.pl.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 443 324
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności