Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

Pożegnanie lata w rytmie tanga A A A

Tango argentyńskie zatańczy para tancerzy - Anna Żelazo i Paweł Cheda. Po koncercie Dom Kultury "Zameczek" zaprasza wszystkich na milongę - taneczne spotkanie miłośników tanga argentyńskiego.
 
Vanesa Harbek to niezwykle utalentowana pochodząca z Argetyny gitarzystka, wokalistka,trębaczka i showmanka. Jej ognista muzyka, z pogranicza bluesa, jazzu, rocka i soulu czerpiąca z tradycji południowoamerykańskiej i karaibskiej budził zachwyt w większości krajów Europy, Ameryki Północnej i Południowej. Vanesa dzieliła scenę z takim artystami,  jak: Igor Prado,Decio Caetano, Big Gilson,David Tanganelli, Omar Coleman, Sugar Blue, Dave Riley, Linsey Alexander y Vino Louden (USA), Antonio Vergara, Kenny Blues Boss Wayne, Marcos Coll, Daryl Taylor, Rico MacLarrin czy Vargas Blues Band.

Koncert odbędzie sie 20 września o godzinie 18.00.

Źródło: Dom Kultury "Zameczek"
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 467 020
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności