Ten mord był wstępem do licznych zbrodni popełnionych w kieleckim więzieniu w czasie wojny i po jej zakończeniu, aż do roku 1956. Poniżej relacja fotograficzna z uroczystości przy tablicy upamiętniającej tę masakrę.
Ps. Dziękujemy panu Adamowi Goryckiemu, organizatorowi tej uroczystości, za udostępnienie zdjęć.












