Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

VII Gra Miejska - „UE na 15” A A A

Gra zorganizowana będzie 27 września. Wydarzenie rozpocznie się od rejestracji zawodników w siedzibie Zespołu Szkół nr 3 w Kielcach, al. Legionów 4 o godzinie 9:00. Przewidywany czas gry to cztery godziny (od 9.00 do 13.00).

Uczestnicy w pięcioosobowych zespołach poruszać się będą po Kielcach, szukając wyznaczonych punktów orientacyjnych, będących znaczącymi elementami historii i teraźniejszości miasta. Używając języków obcych uczestnicy w sposób kreatywny będą wykonywać zadania językowe związane ze zwiedzanymi miejscami. Uczniowie otrzymają mapy z dokładną informacją o obiektach, które powinni znaleźć, m.in.: OMPiO, Muzeum Historii Kielc, Muzeum Zabawy i Zabawek, Muzeum Narodowe, BWA. W wielu punktach zadaniowych uczestnicy spotkają rodzimych użytkowników języków obcych.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin gry dostępne są na stronie http://sodmidn.kielce.eu/node/1200

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 434 191
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności